1. LETNIK

Florjan Ungar

nadškofija Maribor

Nadžupnija Slovenske Konjice

Tadej Pagon

Nadškofija ljubljana

Župnija Tržič-Bistrica

Klemen Gartner

nadškofija Maribor

Župnija sv. Križa nad Mariborom

Janez Pavel Šuštar

Nadškofija Ljubljana

Župnija Homec

 

2. LETNIK

Simon Lampreht

nadškofija Maribor

Župnija Sv. Andrej – Svečina

Peter Čemažar

nadškofija Ljubljana

Župnija Ljubljana Ježica

Jakob Piletič

škofija Novo mesto

Župnija Kostanjevica na Krki

Tilen Kocjančič

škofija Koper

Župnija Bertoki

Aleksandar Cvetković

nadškofija Beograd

Župnija Batočina

Domen Golob

nadškofija Ljubljana

Župnija Homec

Janez Meglen

škofija Novo mesto

Župnija Krka

Boštjan Dolinšek

nadškofija Ljubljana

Župnija Stranje

 

3. LETNIK

Anže Cunk

nadškofija Ljubljana

Župnija Sveti Lovrenc – Kokrica

Matej Rus

nadškofija Ljubljana

Župnija Šentvid pri Stični

Tilen Oberwalder Zupanc

nadškofija Ljubljana

Župnija Jarše

Janez Meden

nadškofija Ljubljana

Župnija Brdo pri Lukovici

Gašper Klančnik

nadškofija Maribor

Župnija Ruše

Janez Potisek

nadškofija Ljubljana

Župnija Dol pri Ljubljani

Benjamin Jarkovič

škofija Novo mesto

Župnija Šentjernej

Martin Leban

nadškofija Ljubljana

Župnija Jesenice

 

4. LETNIK

Sebastijan Tišler

nadškofija Maribor

Župnija Maribor – Tezno

Denis Törnar

škofija Murska Sobota

Stolna župnija Murska Sobota 

Gregor Bregar

nadškofija Ljubljana

Župnija Ljubljana Šentvid

br. Štefan Vojtek

cistercijanska opatija Stična

Republika Češka

Tadej Ložar

nadškofija Ljubljana

Župnija Dol pri Ljubljani

David Berglez

nadškofija Maribor

Župnija Podlehnik

5. LETNIK

Tadej Strniša

Škofija Novo mesto

Župnija Trebnje

Primož Meglič

Nadškofija Ljubljana

Župnija Ivančna Gorica

Matic Lesjak

Škofija Celje

Župnija Sveti Jurij ob Taboru

Gašper Naglost

Škofija Koper

Župnija Vipava

Peter Stele

Nadškofija Ljubljana

Župnija Komenda

Aljaž Baša

škofija Murska Sobota

Župnija Beltinci

Marko Mrlak

Nadškofija Ljubljana

Župnija Žiri

Branko Jurejevčič

Škofija Novo mesto

Župnija Podzemelj

Matej Vinojčič

Škofija Celje

Župnija Velenje – bl. A. M. Slomšek

br. Jona Vene

Cistercijanska opatija Stična

Župnija Ljubljana – Sveti Peter

Andrej Penko

Škofija Koper

Župnija Ubeljsko

6. LETNIK

Blaž Kernel

škofija Koper

Župnija Slavina, študira v Rimu, letos na praksi v Sloveniji

Tine Povirk

nadškofija Ljubljana

Župnija Ihan, študira v Rimu, letos na praksi v Sloveniji

Gabriel Kavčič

Škofija Koper

Župnija Ledine, študira v Rimu, letos na praksi v Sloveniji

BOGOSLOVCI NA ŠTUDIJU V TUJINI

Primož Lorbek

nadškofija Maribor

Župnija Zavrč, na študiju v Zagrebu

Rok Pogačnik

nadškofija Ljubljana

Župnija Radovljica, študira na Poljskem

Vito Urbanija

nadškofija Ljubljana

Župnija Moravče, študira v Rimu

Blaž Franko

škofija Novo mesto

Župnija Šentjernej, na študiju v Rimu